ПАНО ЗА ТАВАН EPS 50Х50 СМ. 2 М2/ПАКЕТ TIMIS
Код: 469837


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИСТИРЕН EPS
- ДЪЛЖИНА : 500.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 6.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | TIMIS |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИСТИРЕН EPS |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 6.00 мм |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЯЛА |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 8 БРОЯ В ПАКЕТ |
| EAN | 5945790100200 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















