К-КТ ЛАМЕЛИ 6 БР NEUHOFER SHAKER 9.4X0.8X118 CM
Код: 242034





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : MDF
- ДЪЛЖИНА : 1180.00 мм
- ШИРИНА : 94.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена: 20.45 €13.29 € / 25.99 лв.
Спести: 35 %
| Марка | NEUHOFER |
| МОДЕЛ | SHAKER 9.4X0.8X118 CM |
| МАТЕРИАЛ | MDF |
| ДЪЛЖИНА | 1180.00 мм |
| ШИРИНА | 94.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЯК |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БОЯДИСВАНЕ |
| EAN | 9010115294387 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













