МЕХАНИЧЕН ТАКЕР RAPID Alu953
Код: 496718
В наличност
Доставка:
| Марка | RAPID |
| МОДЕЛ | Alu953 |
| ТИП РЪЧЕН ИНСТРУМЕНТ | РЪЧЕН ТАКЕР |
| ТИП НА СКОБАТА | 53 |
| МИН.ДЪЛБОЧИНА НА СКОБАТА | 6.00 мм |
| МАКС.ДЪЛБОЧИНА НА СКОБАТА | 14.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.600 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЩИФТ ТИП 8: 15 MM |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4051661043857 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















