МЕХАНИЧЕН ТАКЕР RAPID Alu953
Code: 496718
In stock
Shipping:
| Brand | RAPID |
| MODEL | Alu953 |
| HAND TOOL TYPE | РЪЧЕН ТАКЕР |
| TYPE OF STAPLES | 53 |
| MIN STAPLES LENGTH | 6.00 мм |
| MAX STAPLES LENGTH | 14.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.600 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЩИФТ ТИП 8: 15 MM |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4051661043857 |
No documents were found for this product

English 

















