ТАБУРЕТКА 47Х47Х54 СМ.
Код: 226736
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МАСИВНО ДЪРВО
- ДЪЛЖИНА : 470.00 мм
- ШИРИНА : 470.00 мм
- ВИСОЧИНА : 540.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| МОДЕЛ | 47Х47Х54 СМ. |
| ЦВЯТ | ОРЕХ |
| МАТЕРИАЛ | МАСИВНО ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА | 470.00 мм |
| ШИРИНА | 470.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 540.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАТЕРИАЛ:ОРЕХОВО МАСИВНО ДЪРВО |
| EAN | 6904010011015 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












