ТАБУРЕТКА 47Х47Х54 СМ.
Code: 226736
Short Description
- MATERIAL : МАСИВНО ДЪРВО
- LENGTH : 470.00 мм
- WIDTH : 470.00 мм
- HEIGHT : 540.00 мм
Shipping:
Per customer request
| MODEL | 47Х47Х54 СМ. |
| COLOUR | ОРЕХ |
| MATERIAL | МАСИВНО ДЪРВО |
| LENGTH | 470.00 мм |
| WIDTH | 470.00 мм |
| HEIGHT | 540.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАТЕРИАЛ:ОРЕХОВО МАСИВНО ДЪРВО |
| EAN | 6904010011015 |
No documents were found for this product

English 












