СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ BOSCH HSS PointTeQ 4.5x47x80
Код: 220241
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 4.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 47 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS PointTeQ 4.5x47x80 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 47 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 80.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS |
| EAN | 3165140906722 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













