СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ BOSCH HSS PointTeQ 10x87x133
Код: 220249
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 10.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 87 мм
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS PointTeQ 10x87x133 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 87 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 133.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS |
| EAN | 3165140906838 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













