СВРЕДЛО ЗА КАМЪК KWB 5x45x60
Код: 130569
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 5.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 45 мм
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 5x45x60 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 45 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.020 kg |
| EAN | 4009314210057 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














