СВРЕДЛО ЗА КАМЪК KWB 5x45x60
Code: 130569
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 5.00 мм
- WORKING LENGTH : 45 мм
| Brand | KWB |
| MODEL | 5x45x60 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH | 45 мм |
| TOTAL LENGTH | 60.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.020 kg |
| EAN | 4009314210057 |
No documents were found for this product

English 














