СВРЕДЛО ЗА КАМЪК BOSCH 3X30X60
Код: 492487
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 3.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 30 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 3X30X60 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 30 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 60.00 мм |
| EAN | 3165140384612 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












