СВРЕДЛО ЗА КАМЪК BOSCH 3X30X60
Code: 492487
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 3.00 мм
- WORKING LENGTH : 30 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 3X30X60 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 30 мм |
| TOTAL LENGTH | 60.00 мм |
| EAN | 3165140384612 |
No documents were found for this product

English 












