СВРЕДЛО ЗА КАМЪК BOSCH 8X150X200
Code: 492493
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 8.00 мм
- WORKING LENGTH : 150 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 8X150X200 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WORKING LENGTH | 150 мм |
| TOTAL LENGTH | 200.00 мм |
| EAN | 3165140384773 |
No documents were found for this product

English 











