СВРЕДЛО ЗА КАМЪК BOSCH 10X150X200
Код: 492495
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 10.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 150 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 10X150X200 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 150 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| EAN | 3165140384834 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











