СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО KWB 5X52X99
Код: 130573
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 5.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 52 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 5X52X99 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 52 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 99.00 мм |
| EAN | 4009315139050 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














