СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО KWB 5X52X99
Code: 130573
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 5.00 мм
- WORKING LENGTH : 52 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 5X52X99 |
| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 5.00 мм |
| WORKING LENGTH | 52 мм |
| TOTAL LENGTH | 99.00 мм |
| EAN | 4009315139050 |
No documents were found for this product

English 














