СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО KWB 4x43x88
Код: 130572
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 4.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 43 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 4x43x88 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 43 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 88.00 мм |
| EAN | 4009315139043 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














