СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО KWB 4x43x88
Code: 130572
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 4.00 мм
- WORKING LENGTH : 43 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 4x43x88 |
| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 43 мм |
| TOTAL LENGTH | 88.00 мм |
| EAN | 4009315139043 |
No documents were found for this product

English 














