СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО KWB 3x33x74
Код: 130571
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 3.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 33 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 3x33x74 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 33 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 74.00 мм |
| EAN | 4009315139036 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














