СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО KWB 3x33x74
Code: 130571
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- DIAMETER MM : 3.00 мм
- WORKING LENGTH : 33 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | 3x33x74 |
| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| DIAMETER MM | 3.00 мм |
| WORKING LENGTH | 33 мм |
| TOTAL LENGTH | 74.00 мм |
| EAN | 4009315139036 |
No documents were found for this product

English 














