СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО BOSCH 4Х45Х75
Код: 492451
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 4.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 45 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 4Х45Х75 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 45 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 75.00 мм |
| EAN | 3165140383158 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











