СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО BOSCH 4Х45Х75
Code: 492451
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 4.00 мм
- WORKING LENGTH : 45 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 4Х45Х75 |
| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 4.00 мм |
| WORKING LENGTH | 45 мм |
| TOTAL LENGTH | 75.00 мм |
| EAN | 3165140383158 |
No documents were found for this product

English 











