СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО BOSCH 10Х85Х130
Код: 492456
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 10.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 85 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 10Х85Х130 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 85 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 130.00 мм |
| EAN | 3165140383219 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











