СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО BOSCH 10Х85Х130
Code: 492456
In stock
Short Description
- FOR DRILLING OF : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- DIAMETER MM : 10.00 мм
- WORKING LENGTH : 85 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | 10Х85Х130 |
| FOR DRILLING OF | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| DIAMETER MM | 10.00 мм |
| WORKING LENGTH | 85 мм |
| TOTAL LENGTH | 130.00 мм |
| EAN | 3165140383219 |
No documents were found for this product

English 











