СВРЕДЛО ЗА БЕТОН HB 44 KWB 8x150x210
Код: 458446
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : SDS-PLUS
- ДИАМЕТЪР MM : 8.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 150 мм
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 8x150x210 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS-PLUS |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 150 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 210.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.075 kg |
| EAN | 4009312615083 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














