СВРЕДЛО ЗА БЕТОН HB 44 KWB 8x150x210
Code: 458446
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : SDS-PLUS
- DIAMETER MM : 8.00 мм
- WORKING LENGTH : 150 мм
| Brand | KWB |
| MODEL | 8x150x210 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS-PLUS |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WORKING LENGTH | 150 мм |
| TOTAL LENGTH | 210.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.075 kg |
| EAN | 4009312615083 |
No documents were found for this product

English 














