СВРЕДЛО ЗА БЕТОН HB 44 KWB 8x100x160
Код: 458442
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : SDS+
- ДИАМЕТЪР MM : 8.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 100 мм
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 8x100x160 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 100 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 160.00 мм |
| ВИД НА ГЛАВАТА | C4 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.063 kg |
| EAN | 4009312610088 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














