СВРЕДЛО ЗА БЕТОН HB 44 KWB 8x100x160
Code: 458442
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- FOR DRILLING OF : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : SDS+
- DIAMETER MM : 8.00 мм
- WORKING LENGTH : 100 мм
| Brand | KWB |
| MODEL | 8x100x160 |
| FOR DRILLING OF | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | SDS+ |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WORKING LENGTH | 100 мм |
| TOTAL LENGTH | 160.00 мм |
| TIP TYPE | C4 |
| PRODUCT WEIGHT | 0.063 kg |
| EAN | 4009312610088 |
No documents were found for this product

English 














