СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-5 8X250
Код: 481461
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 8.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 200 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CYL-5 8X250 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 200 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| EAN | 3165140690447 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













