СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-5 5X100
Код: 481457
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 5.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 50 мм
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CYL-5 5X100 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 50 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| EAN | 3165140690317 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













