СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ С БУТОН GROHE RAPID SL 38772001
Код: 441265
В наличност
Кратко описание
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО : 9.00 L
- ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 400.00 kg
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1300.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.60 €
/
10.95лв.
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ | RAPID SL 38772001 |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 9.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1300.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 10 ГОДИНИ |
| EAN | 4005176863288 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























