СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ С БУТОН GROHE RAPID SL 38772001
Code: 441265
In stock
Short Description
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 9.00 L
- CONDENSATION INSULATION
- PAYLOAD : 400.00 kg
- WIDTH : 500.00 мм
- HEIGHT : 1300.00 мм
Shipping:
See credit plans
from5.60 €
/
10.95лв.
| Brand | GROHE |
| MODEL | RAPID SL 38772001 |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 9.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| WIDTH | 500.00 мм |
| HEIGHT | 1300.00 мм |
| WARRANTY SANITARY | 10 ГОДИНИ |
| EAN | 4005176863288 |
No documents were found for this product

English 
























