КОМПЛЕКТ СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ IDEALSTANDARD SEVA FRESH
Код: 224753




Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО : 6.00 L
- ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 400.00 kg
- ШИРИНА : 300.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1150.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от7.56 €
/
14.79лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.00€
/
10х39.12лв.
Цена: 221.90 €199.99 € / 391.15 лв.
Спести: 21.91 €
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ | SEVA FRESH |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ШИРИНА | 300.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1150.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 60 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























