КОМПЛЕКТ СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ IDEALSTANDARD SEVA FRESH
Code: 224753




The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM : DOUBLE
- CAPACITY OF THE FLUSHING SYST : 6.00 L
- CONDENSATION INSULATION
- PAYLOAD : 400.00 kg
- WIDTH : 300.00 мм
- HEIGHT : 1150.00 мм
Shipping:
See credit plans
from7.56 €
/
14.79лв.
Interest, fees and APR

10х20.00€
/
10х39.12лв.
Price: 221.90 €199.99 € / 391.15 лв.
Save: 21.91 €
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL | SEVA FRESH |
| BUTTON OF THE FLUSHING SYSTEM | DOUBLE |
| CAPACITY OF THE FLUSHING SYST | 6.00 L |
| CONDENSATION INSULATION | Yes |
| PAYLOAD | 400.00 kg |
| WIDTH | 300.00 мм |
| HEIGHT | 1150.00 мм |
| WARRANTY SANITARY | 60 МЕСЕЦА |
No documents were found for this product

English 
























