HAMA 118126 - 220831 ЧЕРЕН
Код: 14329
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ : 50 КГ
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ | 118126 - 220831 |
| ТИП | TV Стойка |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 84 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 50 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 600 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ. | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ | ПОДВИЖНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 5.200 kg |
| МОДЕЛ | 118126 - 220831 |
| ТИП | TV Стойка |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 84 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 50 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 600 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ. | Да |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ | ПОДВИЖНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 4047443378484 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















