HAMA 118126 - 220831 BLACK
Code: 14329
Product is out of stock
Short Description
- MAX WEIGHT : 50 КГ
| Brand | HAMA |
| MODEL | 118126 - 220831 |
| TYPE | TV Стойка |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 84 " |
| MAX WEIGHT | 50 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 600 X 400 |
| DOWELS INCLUDED | Yes |
| FUNCTIONS | ROTATION |
| COLOUR | BLACK |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.200 kg |
| MODEL | 118126 - 220831 |
| TYPE | TV Стойка |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 84 " |
| MAX WEIGHT | 50 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 600 X 400 |
| DOWELS INCLUDED | Yes |
| FUNCTIONS | ROTATION |
| COLOUR | BLACK |
| EAN | 4047443378484 |
No documents were found for this product

English 


















