ФАЯНС KEROS ONIX MIX 25X40 CM
Код: 129140
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 40.00 см
- ШИРИНА : 25.00 см
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.50 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
Доставка:
Цена М2:
7.83 € 15.31 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.5 М2):
11.75 € 22.98 лв. | Марка | KEROS |
| МОДЕЛ | ONIX MIX 25X40 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 25.00 см |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.50 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЕКОРАЦИЯ |
| ТЕГЛО | 20.440 kg |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.5000 |
| EAN | 8432597575661 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























