ФАЯНС KEROS ONIX MIX 25X40 CM
Code: 129140
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 40.00 см
- WIDTH : 25.00 см
- TYPE : СТЕННА ПЛОЧКА
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.50 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : БЪЛГАРИЯ
Shipping:
Price М2:
7.83 € 15.31 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.5 М2):
11.75 € 22.98 лв. | Brand | KEROS |
| MODEL | ONIX MIX 25X40 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 40.00 см |
| WIDTH | 25.00 см |
| TYPE | СТЕННА ПЛОЧКА |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.50 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | БЪЛГАРИЯ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЕКОРАЦИЯ |
| WEIGHT | 20.440 kg |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.5000 |
| EAN | 8432597575661 |
No documents were found for this product

English 



























