ФАЯНС CERSANIT WHITE SATIN 20X60 CM
Код: 226756
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 20.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 1.08 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЯЛ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.08 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
15.33 € 29.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 М2):
16.56 € 32.39 лв. | Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | WHITE SATIN 20X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 20.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 1.08 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЯЛ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.08 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.0800 |
| EAN | 5907753238863 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 































