ФАЯНС CERSANIT WHITE SATIN 20X60 CM
Code: 226756
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 20.00 см
- THICKNESS : 1.08 мм
- TYPE : СТЕННА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : БЯЛ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.08 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
15.33 € 29.98 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.08 М2):
16.56 € 32.39 лв. | Brand | CERSANIT |
| MODEL | WHITE SATIN 20X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 20.00 см |
| THICKNESS | 1.08 мм |
| TYPE | СТЕННА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | БЯЛ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.08 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.0800 |
| EAN | 5907753238863 |
No documents were found for this product

English 



























