ФАЯНС CERSANIT LARTO BLUE SATIN 29.8X59.8 CM
Код: 149927



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 59.80 см
- ШИРИНА : 29.80 см
- ДЕБЕЛИНА : 9.00 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИН
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.25 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
14.35 €12.91 € 25.25 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.25 М2):
17.94 €16.14 € 31.57 лв. Спести: 10 %
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | LARTO BLUE SATIN 29.8X59.8 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 59.80 см |
| ШИРИНА | 29.80 см |
| ДЕБЕЛИНА | 9.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИН |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.25 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2500 |
| EAN | 5901771068624 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















