ФАЯНС CERSANIT LARTO BLUE SATIN 29.8X59.8 CM
Code: 149927



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 59.80 см
- WIDTH : 29.80 см
- THICKNESS : 9.00 мм
- TYPE : СТЕННА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : СИН
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.25 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
14.35 €12.91 € 25.25 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.25 М2):
17.94 €16.14 € 31.57 лв. Save: 10 %
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | LARTO BLUE SATIN 29.8X59.8 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 59.80 см |
| WIDTH | 29.80 см |
| THICKNESS | 9.00 мм |
| TYPE | СТЕННА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | СИН |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.25 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2500 |
| EAN | 5901771068624 |
No documents were found for this product

English 





















