ФАЯНС CERSANIT ARTIGA VIOLET 25X40 CM
Код: 113332
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 40.00 см
- ШИРИНА : 25.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : РОЗОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.20 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
8.18 €6.53 € 12.77 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.2 М2):
9.81 €7.84 € 15.33 лв. Спести: 20 %
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | ARTIGA VIOLET 25X40 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 25.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | РОЗОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.20 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.2000 |
| EAN | 5902115743719 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























