ФАЯНС CERSANIT ARTIGA VIOLET 25X40 CM
Code: 113332
In stock
Short Description
- PURPOSE : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- LENGTH : 40.00 см
- WIDTH : 25.00 см
- THICKNESS : 8.00 мм
- TYPE : СТЕННА ПЛОЧКА
- COLOR OF THE TILES : РОЗОВ
- QUALITY : FIRST
- SQUARE METERS IN PACKAGE : 1.20 m²
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price М2:
8.18 €6.53 € 12.77 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.2 М2):
9.81 €7.84 € 15.33 лв. Save: 20 %
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | ARTIGA VIOLET 25X40 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 40.00 см |
| WIDTH | 25.00 см |
| THICKNESS | 8.00 мм |
| TYPE | СТЕННА ПЛОЧКА |
| COLOR OF THE TILES | РОЗОВ |
| QUALITY | FIRST |
| SQUARE METERS IN PACKAGE | 1.20 m² |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.2000 |
| EAN | 5902115743719 |
No documents were found for this product

English 




























