ДЕКОР CERSANIT ASSIER GREY 29.7X60 CM
Код: 149925
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 29.70 см
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СИВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена: 6.13 €4.29 € / 8.39 лв.
Спести: 30 %
| Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | ASSIER GREY 29.7X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 29.70 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.50 мм |
| ТИП | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СИВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| EAN | 5901771013297 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























