ДЕКОР CERSANIT ASSIER GREY 29.7X60 CM
Code: 149925
In stock
Short Description
- LENGTH : 60.00 см
- WIDTH : 29.70 см
- COLOR OF THE TILES : СИВ
- QUALITY : FIRST
- COUNTRY OF ORIGIN : ПОЛША
Shipping:
Price: 6.13 €4.29 € / 8.39 лв.
Save: 30 %
| Brand | CERSANIT |
| MODEL | ASSIER GREY 29.7X60 CM |
| PURPOSE | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 29.70 см |
| THICKNESS | 8.50 мм |
| TYPE | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| COLOR OF THE TILES | СИВ |
| QUALITY | FIRST |
| COUNTRY OF ORIGIN | ПОЛША |
| EAN | 5901771013297 |
No documents were found for this product

English 





























