ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ KRONO ORIGINAL МАРКИНА ROCKO 3.44 M2
Код: 232229
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : SPC
- ДЕКОР : R106
- ДЪЛЖИНА : 2800.00 мм
- ШИРИНА : 1230.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 4.00 мм
Доставка:
Цена M2:
46.01 € 89.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 3.44 M2):
158.28 € 309.57 лв. По клиентска поръчка
| Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | МАРКИНА ROCKO 3.44 M2 |
| МАТЕРИАЛ | SPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | R106 |
| ДЪЛЖИНА | 2800.00 мм |
| ШИРИНА | 1230.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 4.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| EAN | 5907501811669 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























