ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ KRONO ORIGINAL МАРКИНА ROCKO 3.44 M2
Code: 232229
Short Description
- MATERIAL : SPC
- DECOR : R106
- LENGTH : 2800.00 мм
- WIDTH : 1230.00 мм
- THICKNESS : 4.00 мм
Shipping:
Price M2:
46.01 € 89.99 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 3.44 M2):
158.28 € 309.57 лв. Per customer request
| Brand | KRONO ORIGINAL |
| MODEL | МАРКИНА ROCKO 3.44 M2 |
| MATERIAL | SPC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | R106 |
| LENGTH | 2800.00 мм |
| WIDTH | 1230.00 мм |
| THICKNESS | 4.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | M2 |
| EAN | 5907501811669 |
No documents were found for this product

English 
























