ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ INSPIRO MIST 75X45CM
Код: 238304
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : SPC
- ДЕКОР : MIST
- ДЪЛЖИНА : 750.00 мм
- ШИРИНА : 450.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 3.60 мм
Доставка:
Цена М2:
28.12 € 55.00 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.36 М2):
66.44 € 129.95 лв. | Марка | INSPIRO |
| МОДЕЛ | MIST 75X45CM |
| МАТЕРИАЛ | SPC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | MIST |
| ДЪЛЖИНА | 750.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 3.60 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| EAN | 5411090044426 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























