ВОДОУСТОЙЧИВИ СТЕННИ ПАНЕЛИ INSPIRO MIST 75X45CM
Code: 238304
In stock
Short Description
- MATERIAL : SPC
- DECOR : MIST
- LENGTH : 750.00 мм
- WIDTH : 450.00 мм
- THICKNESS : 3.60 мм
Shipping:
Price М2:
28.12 € 55.00 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.36 М2):
66.44 € 129.95 лв. | Brand | INSPIRO |
| MODEL | MIST 75X45CM |
| MATERIAL | SPC |
| WATERPROOF | Yes |
| DECOR | MIST |
| LENGTH | 750.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| THICKNESS | 3.60 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| EAN | 5411090044426 |
No documents were found for this product

English 























